Dlaczego warto z nami

Doświadczenie

Do naszego zespołu należą osoby, które przez długie lata pracowały w siłach zbrojnych i posiadają bardzo duże doświadczenie we współpracy z amerykańskimi agencjami rządowymi.

Znajomość systemów federalnych

Zetknięcie z systemami federalnymi u polskiego przedsiębiorcy może wywoływać niepewność. Znaczne ilości tekstu pisanego angielskim językiem urzędowym pełnym specjalistycznej terminologii nie są łatwe do przejścia. W CommsBlack praca z nimi jest jednak czymś naturalnym, dlatego skutecznie zarejestrowaliśmy już w nich pokaźną liczbę podmiotów.

Nowoczesne narzędzia

W CommsBlack staramy się oszczędzać czas klientów i udostępniać im rozwiązania, które okażą się pomocne w pozyskaniu kontraktów. Na naszej stronie internetowej zarejestrowanym użytkownikom bezpłatnie udostępniamy wyszukiwarkę przetargów, która pozwala na szybkie znalezienie interesujących ofert.

Kompleksowość działań

Rejestracja w federalnej bazie podmiotów gospodarczych to zaledwie pierwszy krok na drodze do pozyskania kontraktu. W CommsBlack będziemy wspierać Twoje działania na wszystkich etapach: stworzymy konto w amerykańskiej bazie, pomożemy wyszukać odpowiedni przetarg i spełnić wszystkie wymogi formalne, a także profesjonalnie wypełnimy dokumentację.

Oszczędność czasu

Założenie konta w bazie federalnej wymaga rejestracji w aż pięciu różnych systemach weryfikacyjnych. W efekcie proces trwa od 2 do 4 tygodni. Oznacza to, że jeśli przetarg, który Cię interesuje, właśnie został uruchomiony, a Ty popełnisz nawet niewielki błąd formalny, możesz stracić swoją szansę. W CommsBlack dopilnujemy, by taka sytuacja nigdy się nie zdarzyła.

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies). W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.